Vysílání Středníku můžete sledovat přímo zde, anebo si rozklikněte symbol YouTube vpravo dole, kterým můžete sledovat přenos ve větší velikosti.

A dole pod obrazovkou můžete vepsat vzkaz do žlutého papírku. 

Nová videa zde najdete každou neděli v 9:00.

Váš komentář


Chcete-li Slovo na cestu dostávat pravidelně e-mailem, přihlaste se prosím k jeho odběru na adrese info@sirsispolecenstvi.cz. Není třeba žádná registrace, stačí zaslat své jméno, příjmení a e-mailovou adresu.

22.6. ve 21:43
Mě úvaha o tom, co potřebuji uctívat vrací k tomu responzivnímu čtení. Je to to, co nás přesahuje, zázrak života. Proto mám potřebu si to nejenom jaksi běžně uctít, ale vysloveně uctívat. Jako něco velkého. Velkého, co nás přesahuje. A právě unitářství vytváří otevřený prostor, který já pro tohl…
Miloš Mášik
21.6. v 08:54
Tedy to bylo depresivní, Petře řekl jsi už múžete přepnout počítač, je konec... Když jsem si to dal do souvislosti s nadějí... :-) Já si chodím pro naději do unitarie. To je jasné. kam jinam bych chodil? :-)
Miloš Mášik
20.6. ve 13:58
Tak zvuk se podařilo zlepšit, už je to bez brumu. Jen ještě zesílit úroveň, zkusíme to zase příště! Jak to kdo slyšíte, je to dost nahlas?
petr samojský
8.6. v 10:17
Já jsem takový očikulič pohodokoukavý :-) Jinak tenhle formát středníku se mi moc líbí. jsem sice očikulič pohodokuokavý ale to neznamená, že se mi něco nemůže specielně líbit :-)
Miloš Mášik
8.6. v 09:03
Já neumím odpovědět na středníkovou otázku ohledně rozšíření tolerance. Já to mám otevřené a tak nějak přirozeně se to obejvuje podle potřeby. Spíš jsem si uvědomil, že hodně věcí spíše snáším než toleruji. Tedy takové, kde stejně nic nezmohu a nanejvýš bych dostal do nosu... Ale říkám si, že j…
Miloš Mášik
1.6. v 11:31
Omluvte zhoršenou kvalitu zvuku, trochu s tím bojujeme. Ale jsme na stopě, je to špatným kabelem, výměna je na cestě.
petr samojský
1.6. v 11:30
Jirko, je mi jasné, že ty pojmy jsou složité, když se na ně podíváme odbornějším pohledem. Já to bral jednodušeji v jejich kontrastu: charakter = povaha; orientace = to, co člověk upřednostňuje, v případě zmíněné sexuální orientace pak přirozenost.…
petr samojský
1.6. v 11:27
A jak, Petře, rozlišuješ charakter od orientace?
Jirka Ulmann
29.5. ve 14:49
Až si příště koupím hamburger, tak si na tuhle promluvu určitě vzpomenu! Je to tak, dávám si ho, když spěchám. A duchovno, to uspěchat nechci. Dobrá a trefná promluva!
František Veselský

 


Logo
© 2009 - 2016 Obec širšího společenství