Vysílání Středníku můžete sledovat přímo zde, anebo si rozklikněte symbol YouTube vpravo dole, kterým můžete sledovat přenos ve větší velikosti.

A dole pod obrazovkou můžete vepsat vzkaz do žlutého papírku. 

Nová videa zde najdete každou neděli v 9:00.

Váš komentář


Chcete-li Slovo na cestu dostávat pravidelně e-mailem, přihlaste se prosím k jeho odběru na adrese info@sirsispolecenstvi.cz. Není třeba žádná registrace, stačí zaslat své jméno, příjmení a e-mailovou adresu.

v neděli v 10:46
Já dnes rozvíjím dobro poslechem více středníků, ke kterým jsem se ještě nedostal. Nuže mám opravdu hezké nedělní poledne. Moc děkuji, Petře, že pro nás Středník děláš !
Miloš Mášik
1.3. ve 20:04
Jindro, díky za odezvu. Myslel jsem to tak, že když člověk "zavíjí" svou osobnost místo aby ji rozvíjel, dostává se tím tak do područí (ega, komerce, náboženství atd). Skutečná vnitřní svoboda získávaná harmonickým rozvojem osobnosti nám pak pomáhá být pánem svého života.…
petr samojský
1.3. v 17:32
Dnes to bylo moc zajímavé, jen si říkám, jak se to navazuje na téma o otrokovi a pánovi? Nechci do toho rejpat, jen mne to tak napadlo, když jsem to sledoval.
Jindra Pospíšil
15.2. ve 21:01
Kde se setávám s bohem? Výborná otázka, děkuji. Ano, co je bůh, také dobrá otázka. Setkám se s něčím, co vnímam jak o víc než já, když medituju, když učím, když píšu, když vařím pro rodinu, když jsem na procházce, když se bavím s přatelem, skoro kdykoliv když si uvědomím, že nejsem jen já. Jinak, než slyšet děsívý př…
Alexander Komlosi
13.2. ve 14:34
Na duchovní cestě opravdu "svobodu" nepotřebuju. Protože duchovno je v podstatě Svobodou.
Ondra Drhlík
13.2. ve 14:32
Jak píše Miloš, to je typický příklad omezení svobody! Toho je kolem nás spousta. Ale na druhé straně jaké by to bylo, kdyby taková omezení svobody nebyla? Docela anarchie, která by nemálo lidí hodně bolela.
lukáš maňas
11.2. v 08:20
Já to vemu z druhé strany. Jsem omezen zdravím, dopravními předpisy, množstvím peněz na účtu ale vnitřně se cítím být naprosto svobodný. Navíc to umocňuje naše unitářství, které je pro mně velice příjemně otevřené
Miloš Mášik
6.2. v 10:35
Jak jste si všimli, Středníkové shromáždění prochází změnami. Momentálně jsme tedy v takové fázi mezidobí, správní sbor vyhodnocuje dotazník od členů. Od 22. 2. by Středník měl mít už ustálenou podobu.
petr samojský
17.1. v 18:58
Přimlouval bych se za to, aby konec Středníku měl delší tu meditační melodii .
Pavel Oupický

 


Logo
© 2009 - 2016 Obec širšího společenství