Vysílání Středníku můžete sledovat přímo zde, anebo si rozklikněte symbol YouTube vpravo dole, kterým můžete sledovat přenos ve větší velikosti.

A dole pod obrazovkou můžete vepsat vzkaz do žlutého papírku. 

Nová videa zde najdete každou neděli v 9:00.

Váš komentář


Chcete-li Slovo na cestu dostávat pravidelně e-mailem, přihlaste se prosím k jeho odběru na adrese info@sirsispolecenstvi.cz. Není třeba žádná registrace, stačí zaslat své jméno, příjmení a e-mailovou adresu.

27.3. ve 12:22
Já vnímám spásu i tak, že v unitářství jsem našel své ukotvení. Že jsem si našel domov. Domovský přístav. A je to tím klidnější, že to není vázáno jenom na lidi s tím spojené, ale je to samotným místem, tedy…
Miloš Mášik
21.3. v 15:40
Ještě odpověď Matyášovi, klidně mi napiš přímo na mail samojsky@unitaria.cz. Možností zapojení je hodně, domluvíme se.
petr samojský
20.3. ve 12:10
Já jsem unitářem i proto, že je to podpůrné prostředí pro člověka a řešení problémů je pro mně tím pádem jednodušší. Třeba v současnosti vše, co potřebuji řešit, je v konstruktivním a nikoliv v rozpačitém modu,…
Miloš Mášik
20.3. v 11:26
Dnes přenos Středníku opět zamrzl, ani po několika restartech se to nepodařilo zprovoznit. Tak byl nahrán naživo a odkaz je tady vložený -- takže aspoň tak.
petr samojský
17.3. ve 21:54
Jsem pasivním návštěvníkem programů OŠS, napadlo mne, jestli by bylo nějak potřebné, abych se zapojil, třeba nějak pomohl. Anebo nějak přispět pár korunami?
Matyáš Švehlík
14.3. v 07:24
Škoda zamrznutého videa. Dobře se mi Vlastík poslouchá, příjemný a klidný hlas. Super poslech Může být Vlastík častěji? :))
Petr Hofman
13.3. v 11:29
Já bych si hned objednal terapeutická sezení u Vlastíka :-) Já to tak nějak teoreticky chápu, ale v praxi stále nekompetentně zakopávám. Určitě to není tak špatné, jako kdyych problematice nerozuměl, ale i tak…
Miloš Mášik
13.3. v 11:27
Dnes bohužel u vysílání došlo k technickým problémům, zamrzlo video a už to nešlo opravit. Takže je to jen jako audio nahrávka. Je to mrzuté, ale už se s tím nedá nic dělat.
petr samojský
7.3. ve 23:43
Čau, já to mám tak, pokud můžu být úplně upřímný, že druhé lidi na své duchovní cestě fakt nepotřebuji. Už tak jich mám kolem pořád dost, až moc. Takže aspoň ta spiritualita je moje vnitřní věc, ve které mám…
Tomík

 


Logo
© 2009 - 2016 Obec širšího společenství